Sprzedaz-Polupin-Klonowa-Dom-1

Połupin k. Krosna Odrzańskiego ul. Klonowa | 349 000 zł


Sprzedaz-Polupin-Klonowa-Rzut-2D-Tekst

Typ nieruchomości: Mieszkaniowa
Tytuł prawny: własność
Rynek: Wtórny
Powierzchnia: 85,07 m²
Standard: do odświeżenia
Rodzaj budynku: Dom jednorodzinny
Rok budowy: nieznany
Liczba pięter: 0
Piętro: 0
Ilość pokoi: 3
Kuchnia: osobna
Ilość łazienek: 1
Piwnica / komórka: tak
Taras: nie
Balkon / Loggia: nie
Ogródek: Tak
Miejsce postojowe: na posesji
Winda: Nie
Ochrona: Nie
Alarm: nie
Domofon: nie
Typ ogrzewania: Gazowe
Klimatyzacja: Nie
Telewizja: naziemna
Internet: światłowód w drodze
Inne pomieszczenia: strych nieużytkowy
informacje dodatkowe: dom wolnostojący

NA SPRZEDAŻ DOM JEDNORODZINNY W POŁUPINIE K. KROSNA ODRZAŃSKIEGO PRZY UL. KLONOWEJ

To wspaniała oferta dla osób poszukujących samodzielnego domu w bardzo przystępnej cenie. Duża działka daje wiele możliwości pod względem zagospodarowania, jak na przykład stworzenia sadu, ogrodu czy wybudowania dodatkowych zabudowań gospodarczych lub drugiego domu. Z uwagi na bliskość Krosna Odrzańskiego oraz nie dużą odległość od Zielonej Góry, ten dom daje możliwość relatywnie taniego zamieszkania w spokojnej miejscowości, przy jednoczesnej możliwości pracowania w większym mieście.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Dom jest podpiwniczony oraz posiada nieużytkowy strych, które łącznie dają dużą przestrzeń do przechowywania. Całkowita powierzchnia domu wynosi około 85 m², a użytkowa (bez piwnicy) około 68,20 m². Wejście do piwnicy jest niezależne na zewnątrz domu. Okna skierowane są na stronę południowo-wschodnią oraz północno-zachodnią. Działka ma powierzchnię 0,3100 ha i w większości jest ogrodzona. Na posesji niedawno został zamontowany bezodpływowy zbiornik na nieczystości ciekłe.

W skład budynku wchodzą:

 • Salon pow. ok. 16,23 m2
 • Sypialnia o pow. ok. 11,51 m2
 • Sypialnia o pow. ok. 11,86 m2
 • Łazienka o pow. ok. 8,35 m2
 • Kuchnia o pow. ok. 10,71 m2
 • Piwnica o pow. ok. 16,86 m2
 • Strych nieużytkowy

Dla budynku sporządzono świadectwo charakterystyki energetycznej aktualne do 2033 roku. Wskaźniki charakterystyki energetycznej wynoszą:

 • EU =  kWh/(m²rok),
 • EK =  kWh/(m²rok),
 • EP =  kWh/(m²rok),
 • Eco2=  t CO2/(m²rok),
 • Uoze= 0,00 %.

STANDARD WYKOŃCZENIA BUDYNKU:

Budynek jest podłączony do sieci wodociągowej, gazowej i elektrycznej. Instalacje i przyłącza zostały wymienione w ostatnich trzech latach. Została również zainstalowana nowa instalacja grzewcza z dwufunkcyjnym piecem gazowym. Konstrukcja dachu i dachówki cementowe są w bardzo dobrym stanie. Wszystkie okna są dwuszybowe, wykonane z PVC. Ściany są gładzone i malowane. Cała powierzchnia posadzek została w ostatnim czasie wyłożona nowymi kaflami ceramicznymi oraz panelami. Cała łazienka przeszła gruntowny remont.

OKOLICZNA INFRASTRUKTURA I LOKALIZACJA:

Połupin leży zaledwie 5 km od centrum Krosna Odrzańskiego i 30 km od Zielonej Góry. Bliskość miast sprawia, że można korzystać zarówno z uroków zamieszkiwania na wsi, jak również korzystać ze wszystkich możliwości oferowanych przez te miasta. Sprzedawany dom znajduje się w zacisznej części Połupina, z bardzo łatwym dojazdem do drogi krajowej nr 29 (prowadzącej do Krosna Odrz.) oraz do drogi krajowej nr 32 (prowadzącej do Gubina i Zielonej Góry).

WARUNKI SPRZEDAŻY:

 • Cena ofertowa: 349 000 zł,
 • W lokalu mogą pozostać: piec gazowy, meble kuchenne, szafa pokojowa, szafka łazienkowa, kabina prysznicowa, łóżko i szafki sypialniane,
 • Transakcja jest możliwa w każdym czasie.

>>> NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO <<<

>>> POMAGAMY W UZYSKANIU FINANSOWANIA ZAKUPU <<<

*Nota prawna: Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Prezentowane materiały i opisy są jedynie zaproszeniem do rokowań w myśl art. 71 Kodeksu cywilnego. Prezentacja nieruchomości możliwa jest wyłącznie po weryfikacji tożsamości osób zainteresowanych oraz po pisemnym potwierdzeniu otrzymania informacji o nieruchomości.


PRORENTIER

Masz pytania? Zadzwoń 601 747 585
lub napisz do nas!


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
× Kontakt