Sprzedaz-Zielona-Gora-Botaniczna-Sypialnia-2

Zielona Góra ul. Botaniczna 75B | 429 000 złSPRZEDAZ-ZIELONA-GORA-BOTANICZNA-Rzut-2D

Typ nieruchomości: Lokal mieszkalny
Tytuł prawny: prawo własności
Rynek: Wtórny
Powierzchnia lokalu: 47,28 m²
Standard: nowe
Rodzaj budynku: Blok
Rok budowy: 2021
Liczba pięter: 4
Piętro: 2
Ilość pokoi: 2
Kuchnia: aneks
Ilość łazienek: 1
Piwnica / komórka: nie
Taras: nie
Balkon / Loggia: tak
Ogródek: nie
Miejsce postojowe: nie
Winda: tak
Ochrona: Nie
Alarm: nie
Domofon: tak
Typ ogrzewania: centralne
Klimatyzacja: nie
Telewizja: przyłącze
Internet: przyłącze
Inne wyposażenie: meble i urządzenia AGD
informacje dodatkowe: indywidualny węzeł cieplny

NA SPRZEDAŻ NOWE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE 2-POKOJOWE PRZY UL. BOTANICZNEJ 75B W ZIELONEJ GÓRZE.

Poszukujesz wykończonego mieszkania w nowym budynku? Chcesz żyć w miejscu położonym blisko natury, ale z dobrym dostępem do śródmieścia? A może zależy Ci na zakupie inwestycyjnym by czerpać zyski z najmu?

Jeśli tak, to mieszkanie może zaspokoić Twoje oczekiwania i na pewno jest godne uwagi.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Mieszkanie ma powierzchnię użytkową około 47,28 m2 i jest położone na 2 piętrze budynku oddanego do użytkowania pod koniec 2021 roku. Budynek jest wyposażony w windę cichobieżną, a na jego parterze mieszczą się lokale usługowe, jak kawiarnia i salon kosmetyczny. Mieszkanie jest położone od strony lasu i parku, więc jest ciche. Jest także bardzo ciepłe i energooszczędne. Okna mieszkania i duży balkon są skierowane w stronę południową. W skład nieruchomości wchodzą:

 • Salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 28,20 m2 z dostępem do balkonu,
 • Sypialnia o pow. ok. 11,70 m2,
 • Łazienka o pow. ok. 4,70 m2,
 • Przedpokój o pow. ok. 3,00 m2,
 • Balkon o pow. ok. 9,20 m2,

Mieszkanie nie jest wynajmowane i nigdy nie było zamieszkałe. Jest gotowe do sprzedaży oraz wprowadzenia się nowych lokatorów.

Dla lokalu sporządzono świadectwo charakterystyki energetycznej aktualne do 2033 roku. Wskaźniki charakterystyki energetycznej wynoszą:

 • EU = 23,86 kWh/(m²rok),
 • EK = 37,92 kWh/(m²rok),
 • EP = 33,67 kWh/(m²rok),
 • Eco2 = 0,01 t CO2/(m²rok),
 • Uoze = 0,00 %.

STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA:

Na podłodze w pokojach i przedpokoju panele podłogowe; ściany gładzone i malowane oraz miejscowo tapetowane; w łazience kafle ceramiczne na podłodze i ścianach; okna PVC z nawiewnikami; łącze telewizji kablowej i internetowe; instalacja energii elektrycznej; ogrzewanie z sieci ciepłowniczej.

W zabudowie kuchennej są zainstalowane urządzenia takie, jak: zmywarka Electrolux, elektryczna płyta grzejna Whirlpool, piekarnik Electrolux, wyciąg kuchenny Amica, chłodziarko-zamrażarka Samsung. Ponadto w skład wyposażenia wchodzi pralka Whirlpool, urządzenia sanitarne oraz umeblowanie.

Mieszkanie jest zasilane w ciepło (ogrzewanie i ciepła woda użytkowa) za pośrednictwem mieszkaniowego węzła cieplnego, który pozwala na pełną kontrolę indywidualnego zużycia ciepła. Opomiarowanie jego zużycia odbywa się za pomocą ciepłomierza, a do sterowania tym układem służy elektroniczny programator zainstalowany w mieszkaniu.

OKOLICZNA INFRASTRUKTURA I LOKALIZACJA:

Mieszkanie położone jest blisko przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Sąsiaduje z kameralnym osiedlem budynków mieszkalnych, parku, Ogrodu Botanicznego, mini ZOO i Wzgórz Piastowskich. Stąd jest blisko do kąpieliska i skansenu w Ochli. Z pobliskich przystanków komunikacji miejskiej można dojechać do większości rejonów miasta, dzięki liniom nr 0 / 2 / 9 / 27 / 38 / 39 / 44 / N3.

WARUNKI SPRZEDAŻY:

 • Cena 429 000 zł,
 • W mieszkaniu pozostaje zabudowa i wyposażenie ruchome,
 • Transakcja jest możliwa w każdym czasie.

>>> NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO <<<

>>> POMAGAMY W UZYSKANIU FINANSOWANIA ZAKUPU <<<

*Nota prawna: Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Prezentowane materiały i opisy są jedynie zaproszeniem do rokowań w myśl art. 71 Kodeksu cywilnego. Prezentacja nieruchomości możliwa jest wyłącznie po weryfikacji tożsamości osób zainteresowanych oraz po pisemnym potwierdzeniu otrzymania informacji o nieruchomości.


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
× Kontakt