Sprzedaz-Zielona-Gora-Kopernika-Salon-1

Zielona Góra ul. Kopernika 7 | 419 000 zł
Typ nieruchomości: Lokal mieszkalny
Tytuł prawny: prawo własności
Rynek: Wtórny
Powierzchnia lokalu: 43,78 m²
Standard: nowe, do wykończenia
Rodzaj budynku: Budynek mieszkalno-usługowy
Rok budowy: 2023
Liczba pięter: 4
Piętro: 4
Ilość pokoi: 2
Kuchnia: aneks
Ilość łazienek: 1
Piwnica / komórka: nie
Taras: nie
Balkon / Loggia: tak
Ogródek: nie
Miejsce postojowe: wynajęte
Winda: tak
Ochrona: Nie
Alarm: nie
Wideofon: tak
Typ ogrzewania: centralna kotłownia gazowa
Klimatyzacja: tak
Telewizja: przyłącze
Internet: przyłącze
Inne wyposażenie: Regulator temperatury
informacje dodatkowe: ogrzewanie podłogowe

NA SPRZEDAŻ NOWE, 2-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. KOPERNIKA 7 W ZIELONEJ GÓRZE.

To świeżo wybudowane mieszkanie jest położone w sercu miasta, w pobliżu Starego Rynku. Z uwagi na prestiżową lokalizację oraz wysoki standard wykończenia budynku, jest doskonałą propozycją na inwestycję w najem krótkoterminowy. Z kolei dla osób poszukujących prestiżu i komfortu oraz ceniących sobie bliskość wielu atrakcji miasta, na pewno jest to adres, pod którym chciałyby zamieszkać.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Budynek, na szczycie którego znajduje się to mieszkanie, został oddany do użytkowania na początku 2023 roku. Znajduje się w nim zaledwie 10 lokali mieszkalnych oraz 11 lokali użytkowych i jest wyposażony w windę cichobieżną. Z obu pokoi jest dostęp do bardzo dużego balkonu (ok. 12,80 m2) po stronie południowej, z którego można podziwiać panoramę historycznej zabudowy miasta. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,60 m. Powierzchnia mieszkania wynosi około 43,78 m2, a jego okna skierowane są w kierunku południowym i wschodnim. W jego skład wchodzą:

 • Salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 18,04 m2,
 • Sypialnia o pow. ok. 9,81 m2,
 • Łazienka o pow. ok. 4,25 m2,
 • Hol o pow. ok. 11,68 m2,

Dla tego mieszkania zostało zarezerwowane miejsce postojowe na strzeżonym parkingu położonym tuż obok budynku.

Ze względu na nowoczesne rozwiązania budowlane mieszkanie jest bardzo ciepłe i energooszczędne oraz cechuje się niskimi kosztami utrzymania. Dla budynku sporządzono świadectwo charakterystyki energetycznej aktualne do 2033 roku. Wskaźniki charakterystyki energetycznej wynoszą:

 • EU = 53,52 kWh/(m²rok),
 • EK = 52,41 kWh/(m²rok),
 • EP = 78,08 kWh/(m²rok),
 • Eco2 = 0,01 t CO2/(m²rok),
 • Uoze = 4,98 %.

STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA:

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, do własnego wykończenia, a załączone wizualizacje stanowią jedynie przykład aranżacji wnętrz tego lokalu.

W mieszkaniu zostały wykonane wylewki podłogowe oraz tynki ścian i sufitów. Zamontowano także kamienne parapety wewnętrzne oraz okna z profili PVC z szybami 3-komorowymi i nawiewnikami. Ścianki działowe są murowane.

Obecnie lokal jest wyposażony w system klimatyzacji typu split (bez wewnętrznej jednostki chłodzącej) oraz wentylację mechaniczną wywiewną (bez kratek wentylacyjnych). Zostało położone ogrzewanie podłogowe, a ciepło pochodzi z centralnej kotłowni gazowej. Instalacja elektryczna jest już rozprowadzona, a instalacja wodno-kanalizacyjna wykonana z podejściami w łazience i kuchni. Ponadto w mieszkaniu zamontowano wideofon i centralny regulator temperatury, a także drzwi wejściowe o odporności ogniowej EI30.

OKOLICZNA INFRASTRUKTURA I LOKALIZACJA:

Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum miasta, przez co zapewnia bliskość restauracji, kawiarni, zabytków, atrakcji turystycznych, centrów handlowych, urzędów i instytucji. Jednocześnie w łatwy sposób można dostać się do dowolnej części miasta zarówno autem, jak też komunikacją miejską, a także szybko dotrzeć do dworców PKP i PKS.

WARUNKI SPRZEDAŻY:

 • Cena 419 000 zł,
 • Mieszkanie nie wykończone,
 • Mieszkanie dostępne od zaraz.

>>> NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO <<<

*Nota prawna: Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Prezentowane materiały i opisy są jedynie zaproszeniem do rokowań w myśl art. 71 Kodeksu cywilnego. Prezentacja nieruchomości możliwa jest wyłącznie po weryfikacji tożsamości osób zainteresowanych oraz po pisemnym potwierdzeniu otrzymania informacji o nieruchomości.


Szybki kontakt!
+
Wyślij!
× Kontakt