OPIEKA INWESTORSKA

WSPARCIE PROCESU INWESTYCYJNEGO

Zostań rentierem

Świadome i przemyślane inwestowanie w nieruchomości jest jedną z najlepszych form lokowania i pomnażania kapitału. Na tym rynku istnieją różne modele inwestowania, z których każdy charakteryzuje się odmiennym sposobem działania i powinien być dostosowany do możliwości oraz potrzeb danego inwestora. Inwestycja w nieruchomość to złożony proces, składający się z różnych etapów, a na każdym z nich inwestor staje przed wieloma problemami i potencjalnym ryzykiem popełnienia kosztownych błędów.

Dlatego wspieramy inwestorów w całym procesie inwestycyjnym. Oferujemy kompleksową obsługę – od analizy warunków i budowy strategii, poprzez zakup nieruchomości i kreację jej potencjału, do zarządzania nieruchomością i monetyzacji inwestycji.

STRATEGIA INWESTYCYJNA

Fundament przyszłych zysków

Kluczowym elementem wsparcia inwestora jest analiza jego potrzeb i warunków prawnofinansowych, w których będą podejmowane decyzje. Na bazie takiej analizy możemy wspólnie z inwestorem nakreślić założenia inwestycji i jej cele, tworząc spójną strategię inwestycyjną w założonym horyzoncie czasowym. Nieodłączną częścią strategii jest również analiza obszarów ryzyka dla inwestycji oraz stworzenie planu jej finansowania.

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Koncepcja w realizacji

Rezultatem stworzonej strategii inwestycyjnej jest poszukiwanie i zakup nieruchomości, która spełnia założone kryteria finansowe, techniczne i lokalizacyjne. Dzięki współpracy z agentami nieruchomości i inwestorami, możemy znaleźć prawdziwe okazje rynkowe, które często nie są widoczne w publicznych ofertach.

Przeprowadzimy audyt stanu prawnego i technicznego danej nieruchomości. Opracujemy analizę rentowności inwestycji, a także pomożemy w pozyskaniu jej finansowania. W imieniu inwestora wynegocjujemy najkorzystniejsze warunki zakupu oraz zorganizujemy odbiór techniczny nieruchomości. Wspieramy i reprezentujemy inwestora podczas sporządzania umów i załatwiania wszelkich formalności.

REMONT I ARANŻACJA NIERUCHOMOŚCI

Kreacja potencjału

Wiedza i doświadczenie pozwala nam ocenić potencjał inwestycyjny danej nieruchomości już na etapie jej audytu, ale możemy też sprawić, że inwestor stanie o krok przed konkurencją dzięki temu, że potrafimy stworzyć warunki do znacznego przyrostu tego potencjału. Dzięki naszej wizji, organizacji i nadzorowi podniesiemy wartość użytkową i rynkową zakupionej nieruchomości. Zarówno pod kątem jej szybkiej odsprzedaży, jak też pod kątem różnych form wynajmu.

Zlecamy projekty w zakresie architektury wnętrz, budynków i krajobrazu. Zajmujemy się doposażeniem i aranżacją wnętrz. Organizujemy remonty i prowadzimy nadzór remontowy, z dbałością o właściwe planowanie, kosztorysowanie i realizację prac. Reprezentujemy inwestora przed podmiotami, które są zaangażowane w proces inwestycyjny.

DOCHÓD PASYWNY

Czerpanie zysków

W zależności od założonych celów inwestycji, zakupiona nieruchomość może zostać od razu sprzedana bądź przeznaczona na wynajem. Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku służymy inwestorom radą i pomocą. Szeroka gama usług w ramach zarządzania najmem i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pozwala nam w pełni zadbać o interes inwestora.

Niemniej rekomendujemy inwestowanie w nieruchomości na wynajem w jego różnych modelach. Jako profesjonalny operator najmu zapewniamy osiąganie długotrwałego i stabilnego dochodu pasywnego, czyli esencję tego, czym jest rentierstwo.

sprawdź co jeszcze możemy dla ciebie zrobić
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

PRORENTIER

Masz pytania? Zadzwoń 601 747 585
lub napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przedstawienie oferty świadczenia usług przez prorentier.pl zgodnie z Polityką prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez prorentier.pl zgodnie z Polityką prywatności

PRORENTIER

Opinie naszych klientów

Sprzedaż nieruchomości to bardzo poważna i wręcz intymna sprawa, często zaliczana do najważniejszych wydarzeń w życiu osobistym. Profesjonalizm pana Sebastiana na każdym etapie procesu, wykazywanie się wiedzą, wsparcie i dostępność niezależnie od dnia i godziny, dające spokój i pewność, że wszystko jest pod kontrolą, pozwalają mi z czystym sumieniem polecić firmę Prorentier. Dziękujemy!

Przemysław K Avatar Przemysław K
3 sierpnia 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Sebastianem Białogreckim 🙂 Profesjonalne podejście, Rzetelnie wykonywana praca… Zlecona sprzedaż mieszkania była bardzo szybko zrealizowana:) 100% zaufanie. Jeszcze raz ślicznie dziękuję.

Malgorzata Radzinska Avatar Malgorzata Radzinska
3 kwietnia 2023

Dzieki firmie Prorentier udalo nam sie uniknac nieprzyjemnych niespodzianek. Pelen profesjonalism i doglebna analiza kazdej nieruchomosci - a bylo ich wiele- doprowadzila do udanego zakupu. Bardzo goraco polecam!

Sylwia Strugala Avatar Sylwia Strugala
3 sierpnia 2023

Prorentier znalazł nam mieszkanie w świetnej cenie i idealnej lokalizacji. Mają poważne podejście do potrzeb klienta a to niestety nie jest standard.

Alek Dmowski Avatar Alek Dmowski
6 października 2023
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
× Kontakt