O NAS

POZNAJ NAS I NASZE CELE

Dowiedz się, jakimi wartościami kierujemy się i kto nas wspiera, abyśmy mogli dla Ciebie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

PRORENTIER

NASZA MISJA

Prorentier to marka, pod którą działamy na rynku nieruchomości jako operator najmu lokali mieszkalnych i komercyjnych oraz w obszarze obrotu nieruchomościami i inwestowania w nieruchomości. Dzięki tak kompleksowemu podejściu jesteśmy w stanie zaoferować Ci wszystko, co niezbędne do podjęcia właściwych decyzji i rozwiązania Twoich problemów, związanych z nieruchomościami.

Posiadasz wolne mieszkanie i nie wiesz, co z nim zrobić? Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość, lecz boisz się zawiłości prawnych? Masz kapitał, ale brak Ci doświadczenia, jak go ulokować? Posiadamy niezbędne kompetencje i od lat gromadzone doświadczenie, by z jak największym dla Ciebie pożytkiem kupić nieruchomość, wyremontować ją i zarządzać jej wynajmem, aż po jej zyskowną sprzedaż.

Dążymy do tego, aby Twoje aktywa na rynku nieruchomości były bezpieczne i przynosiły Ci wymierne korzyści. Zawsze służymy radą i wsparciem, a Ty zdecydujesz, w jak szerokim zakresie mamy zająć się Twoimi sprawami.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Zielonej Góry i okolicznych miejscowości, choć nie wyłącznie.

Jeśli chcesz porozmawiać o tym, co możemy dla Ciebie zrobić, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Możesz również przesłać swój numer telefonu korzystając z przycisku „Szybki kontakt”, a my oddzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie.

 

PRORENTIER

NASZ ZESPÓŁ

Właściciel

Sebastian Białogrecki

Właściciel firmy i marki Prorentier. Z rynkiem nieruchomości związany od kilkunastu lat jako inwestor, zarządca i pośrednik. W szeroko rozumianym biznesie od roku 1995. Od wielu lat aktywny trader i inwestor na rynkach finansowych. Życiowy pragmatyk lubiący praktyczne rozwiązania i nieszablonowe podejście do problemów. Nade wszystko ceni wysoką jakość i dobrą organizację. Miłośnik filozofii Dalekiego Wschodu. Koneser sztuki i rzeczy pięknych.

Licencja zawodowa w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 29342
Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 25481

PRORENTIER

SPECJALIŚCI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

Specjalista

 

Specjalista

 

PRORENTIER

Masz pytania? Zadzwoń 601 747 585
lub napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez prorentier.pl w celu świadczenia usług zgodnie z Polityką prywatności
Szybki kontakt!
+
Wyślij!