O NAS

POZNAJ NAS I NASZE CELE

Dowiedz się, jakimi wartościami kierujemy się i kto nas wspiera, abyśmy mogli dla Ciebie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

PRORENTIER

NASZA MISJA

Prorentier to marka, pod którą działamy na rynku nieruchomości jako operator najmu lokali mieszkalnych i komercyjnych oraz w obszarze obrotu nieruchomościami i inwestowania w nieruchomości. Dzięki tak kompleksowemu podejściu jesteśmy w stanie zaoferować Ci wszystko, co niezbędne do podjęcia właściwych decyzji i rozwiązania Twoich problemów, związanych z nieruchomościami.

Posiadasz wolne mieszkanie i nie wiesz, co z nim zrobić? Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość, lecz boisz się zawiłości prawnych? Masz kapitał, ale brak Ci doświadczenia, jak go ulokować? Posiadamy niezbędne kompetencje i od lat gromadzone doświadczenie, by z jak największym dla Ciebie pożytkiem kupić nieruchomość, wyremontować ją i zarządzać jej wynajmem, aż po jej zyskowną sprzedaż.

Dążymy do tego, aby Twoje aktywa na rynku nieruchomości były bezpieczne i przynosiły Ci wymierne korzyści. Zawsze służymy radą i wsparciem, a Ty zdecydujesz, w jak szerokim zakresie mamy zająć się Twoimi sprawami.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Zielonej Góry i okolicznych miejscowości, choć nie wyłącznie.

Jeśli chcesz porozmawiać o tym, co możemy dla Ciebie zrobić, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Możesz również przesłać swój numer telefonu korzystając z przycisku „Szybki kontakt”, a my oddzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie.

 

PRORENTIER

NASZ ZESPÓŁ

Właściciel

Sebastian Białogrecki

Właściciel firmy i marki Prorentier. Z rynkiem nieruchomości związany od kilkunastu lat jako inwestor, zarządca i pośrednik. W szeroko rozumianym biznesie od roku 1995. Od wielu lat aktywny trader i inwestor na rynkach finansowych. Życiowy pragmatyk lubiący praktyczne rozwiązania i nieszablonowe podejście do problemów. Nade wszystko ceni wysoką jakość i dobrą organizację. Miłośnik filozofii Dalekiego Wschodu. Koneser sztuki i rzeczy pięknych.

Licencja zawodowa w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 29342
Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 25481

PRORENTIER

SPECJALIŚCI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

Specjaliści ds. kredytów

Eksperci mFinanse

Informujemy, że Prorentier nawiązał współpracę z firmą pośrednictwa kredytowego mFinanse S.A. Oddział w Zielonej Górze. Zapraszamy serdecznie do współpracy z ekspertami, którzy zaprezentują aktualne oferty kredytowe wielu banków i pomogą w finalizacji procesu kredytowego. Kredyt hipoteczny z mFinanse to:

  • konsultacje i wsparcie eksperta w całym procesie kredytowym,
  • wybór najkorzystniejszej oferty spośród wielu banków,
  • zbadanie zdolności kredytowej i pomoc w analizie Twoich finansów,
  • mobilność i elastyczność ekspertów w całej Polsce, dogodne formy komunikacji.

Szczegóły oferty


 

Specjaliści ds. notarialnych

Kancelaria notarialna Moniki Zapilaj-Baziak


 

Specjaliści ds. windykacyjnych

Epulegal-Systems


 

PRORENTIER

Masz pytania? Zadzwoń 601 747 585
lub napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przedstawienie oferty świadczenia usług przez prorentier.pl zgodnie z Polityką prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez prorentier.pl zgodnie z Polityką prywatności

PRORENTIER

Opinie naszych klientów

Prorentier znalazł nam mieszkanie w świetnej cenie i idealnej lokalizacji. Mają poważne podejście do potrzeb klienta a to niestety nie jest standard.

Alek Dmowski Avatar Alek Dmowski
6 października 2023

Dzieki firmie Prorentier udalo nam sie uniknac nieprzyjemnych niespodzianek. Pelen profesjonalism i doglebna analiza kazdej nieruchomosci - a bylo ich wiele- doprowadzila do udanego zakupu. Bardzo goraco polecam!

Sylwia Strugala Avatar Sylwia Strugala
3 sierpnia 2023

Korzystałem z usług PRORENTIER, Jestem bardzo zadowolony z usług.

Tadeusz Wójtowicz Avatar Tadeusz Wójtowicz
3 kwietnia 2023

Gorąco polecam firmę Prorentier Sebastian Białogrecki. Korzystam z pomocy i ogromnej wiedzy Pana Sebastiana z zakresu zakupu nieruchomości - w moim przypadku ziemi rolnej. Nasza współpraca podzielona jest na etapy, od sprawdzenia stanu faktycznego pod względem prawnym, poprzez załatwienie wszystkich koniecznych formalności, wyceny działki oraz finalnie negocjacji ceny. Dużym plusem w trakcie współpracy jest mailowe raportowanie postępu kupna po każdym zakończonym miesiącu. Pełne 5/5.

Adam Mordel Avatar Adam Mordel
3 kwietnia 2023
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
× Kontakt