BLOG

Co-musisz-wiedziec-o-udzialach-w-nieruchomosciach

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O UDZIAŁACH W NIERUCHOMOŚCIACH?

Interesując się nieruchomościami niejednokrotnie możesz spotkać się z takim terminem jak udział w nieruchomości lub udział w prawie własności nieruchomości. Ma to szczególne znaczenie dla osób planujących nabycie nieruchomości, zarówno gruntów niezabudowanych, jak też zabudowanych czy lokalowych, ponieważ błędy popełnione w tym zakresie mogą być niezwykle kosztowne dla nabywcy.

Przeksztalcenie prawa uzytkowania wieczystego 2024-01-22

PRZEKSZTAŁCENIE UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO W PRAWO WŁASNOŚCI

W ostatnich miesiącach weszło w życie wiele przepisów dotyczących rynku nieruchomości, które wzbudziły żywą dyskusję, a czasem też kontrowersje. Troszkę na boku najgorętszych dyskusji pozostały zmiany wprowadzone 31 sierpnia 2023 roku, pozwalające przekształcić prawo użytkowania wieczystego w prawo własności dla gruntów zabudowanych, przeznaczonych na cele inne niż mieszkalne.

PRORENTIER

Opinie naszych klientów

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Sebastiana, który uczestniczył od początku do końca w kupnie przez nas działki. Fachowa obsługa, wszystko jasne od początku do końca. Szczerze polecamy ! 🙂

Kamil Numer1 Avatar Kamil Numer1
20 kwietnia 2024

Usługi zarządzania najmem- profesjonalne, rzetelne, godne polecenia . Jestem zadowolona ze współpracy.

Alim Avatar Alim
13 grudnia 2023

Gorąco polecam firmę Prorentier Sebastian Białogrecki. Korzystam z pomocy i ogromnej wiedzy Pana Sebastiana z zakresu zakupu nieruchomości – w moim przypadku ziemi rolnej. Nasza współpraca podzielona jest na etapy, od sprawdzenia stanu faktycznego pod względem prawnym, poprzez załatwienie wszystkich koniecznych formalności, wyceny działki oraz finalnie negocjacji ceny. Dużym plusem w trakcie współpracy jest mailowe raportowanie postępu kupna po każdym zakończonym miesiącu. Pełne 5/5.

Adam Mordel Avatar Adam Mordel
3 kwietnia 2023

Kilka lat współpracy – zdecydowanie polecam

Robert Maksymów Avatar Robert Maksymów
13 grudnia 2023
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
× Kontakt