BLOG

PRORENTIER

Opinie naszych klientów

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Sebastianem Białogreckim 🙂 Profesjonalne podejście, Rzetelnie wykonywana praca… Zlecona sprzedaż mieszkania była bardzo szybko zrealizowana:) 100% zaufanie. Jeszcze raz ślicznie dziękuję.

Malgorzata Radzinska Avatar Malgorzata Radzinska
3 kwietnia 2023

Gorąco polecam firmę Prorentier Sebastian Białogrecki. Korzystam z pomocy i ogromnej wiedzy Pana Sebastiana z zakresu zakupu nieruchomości - w moim przypadku ziemi rolnej. Nasza współpraca podzielona jest na etapy, od sprawdzenia stanu faktycznego pod względem prawnym, poprzez załatwienie wszystkich koniecznych formalności, wyceny działki oraz finalnie negocjacji ceny. Dużym plusem w trakcie współpracy jest mailowe raportowanie postępu kupna po każdym zakończonym miesiącu. Pełne 5/5.

Adam Mordel Avatar Adam Mordel
3 kwietnia 2023

Pana Sebastiana poznaliśmy w momencie, kiedy potrzebowaliśmy pomocy kogoś doświadczonego, kto zajmie się rozwikłaniem sprawy podnajmu jednego z naszych lokali, przez nieuczciwego najemcę, za pośrednictwem portalu Airbnb. Dzięki profesjonalizmowi z jakim pan Sebastian zajął się problemem, w przeciągu kilku dni mogliśmy swobodnie odetchnąć, jako że odzyskaliśmy mieszkanie. Od tamtej pory współpracujemy z Panem Sebastianem, który zajął się administrowaniem wszystkich naszych nieruchomości i dziś możemy powiedzieć, że decyzja o podjęciu współpracy, była zdecydownie właściwa. Na dzień dzisiejszy, wszystkie lokale mają lokatora, a pieniądze z czynszów wpływają regularnie. Ostatnio mieliśmy się też okazję przekonać o tym, że zakres usług Pana Sebasiania wykracza dalece poza pomoc w wynajmnie czy zbyciu nieruchomości. Po awarii u naszych sąsiadów, w skutek której doszło do kompletnego zalania naszego lokalu, pan Sebastian, który akurat znalazł się na miejscu żeby przygotować mieszkanie dla kolejnego najemcy, nie czekając zajął się usówaniem wody i zabezpieczaniem zabudowy i mebli. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że tylko dzięki jego natychmiastowej reakcji i czynności jakie podjął w kolejnych dniach, bo woda docierała do naszego mieszkanie przez ponad tydzień, udało się uratować zdecydowaną większość sprzętów i mebli, także tych w zabudowie. Cieszymy się na dalszą współpracę i gorąco polecamy Pana Sebastiana.

Wojciech Świętoniowski Avatar Wojciech Świętoniowski
1 listopada 2023

Zakup nieruchomości to dużo stresu i emocji. Z firmą PRORENTIER cały proces przebiegł sprawnie i spokojnie. Pan Sebastian, pomimo że reprezentował sprzedających, był również pomocny dla mnie, jako kupującej. Posiada nie tylko rozległą wiedzę, ale także cechuje Go wysoka kultura osobista. Dziękuję za współpracę, pomoc i dobry kontakt. Życzę kolejnych zadowolonych klientów i pozdrawiam

Joanna Napierała Avatar Joanna Napierała
3 sierpnia 2023
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
× Kontakt